Szkolenia Dla Nauczycieli

Przygotujemy nauczyciela do prowadzenia zajęć lekcyjnych z zakresy druku 3D.

Autor: admin
Data publikacji: 5 kwietnia 2022

Przygotowanie nauczyciela do prowadzenia zajęć lekcyjnych przy wykorzystaniu drukarek 3D wcale nie musi być takie trudne!
Należy jednak, zadbać o każdy szczegół dotyczący programu nauczania.

Celem edukacyjnym szkoleń jest zdobycie wiadomości i umiejętności oraz przedstawienie spektrum zastosowania druku 3D w szeroko pojętej edukacji. Poznanie zastosowania programów do modelowania 3D i użycia drukarek na wszystkich lekcjach, a nie tylko na informatyce. Drukarka 3D może być skutecznie wykorzystana na zajęciach z : Geografii, Matematyki, Fizyki, Chemii oraz na zajęciach technicznych/praktycznych/zawodowych. Nabycie umiejętności modelowania przedmiotów użytkowych oraz prostych części zamiennych jest jednym z podstawowych elementów naszego szkolenia. Opanowanie umiejętności przygotowania modelu 3D do wykonania wydruku i praktyczna obsługa drukarki 3D to podstawowe czynności, które każdy z uczestników będzie wykonywał . Kurs pomaga i przygotowuje w zdobyciu kwalifikacji rynkowej podnoszącej kompetencje zawodowe w edukacji. Umożliwia również nabycie umiejętności wykonywania wydruków 3D, oraz poznanie właściwości i różnic w materiałach wsadowych (filamentach) do drukowania różnych przedmiotów zgodnie z ich zastosowaniem. Nauka standardowych czynności serwisowych i konserwacyjnych drukarki 3D. Rozbudzenie kreatywności i pomysłowości pedagogów w procesach edukacyjnych.

Do czego drukarki potrzebne są w szkole?

Drukarki są niezbędną częścią do stworzenia miejsc w szkole, w których uczniowie mogą realizować swoje pomysły i marzenia. Wspólnie i indywidualnie tworzyć proste i złożone projekty. Pomysły jeszcze wczoraj trudne, przy użyciu drukarek 3D stają się prostym rozwiązaniem i uczą nowoczesnego podejścia do realizacji swoich pomysłów.

Szkoła dzięki nauczycielom z zakresu obsługi 3 stanie się tą treścią, dobrą jakością na rynku usług edukacyjnych. Wykładowca druku 3D w prosty sposób może być ukierunkowany na uczenie się do praktyki i nauka znalezienia drogi rozwoju na nowe kwalifikacje kwalifikacji potrzebnych na rynku pracy. Nauczycielowi pozwala na wsparcie działań, które w przyszłości wpłyną na skuteczność jego pracy oraz wzbogacą realizację dotychczasowych projektów. Tworzenie konfiguracji prototypów, drukowanie, drukowanie części lub drukowanie, tworzenie jednej do swoich linii z wieloma możliwościami nauki o druku 3D.

Udostępnij NAS!! :)

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl