Co to jest trenażer?

Trenażer to realistyczny model/fantom piersi, który służy do nauki wykrywania wczesnego stadium raka poprzez doskonalenie umiejętności samobadania.  Symulator ten umożliwia użytkownikom rozwijanie zdolności w kontrolowanym środowisku i przygotowania się do rzeczywistych sytuacji.
Trenażery piersi pomagają wizualizować strukturę i teksturę piersi, co może ułatwić zrozumienie, jak prawidłowo wykonywać samobadanie i na co zwracać uwagę podczas poszukiwania zmian.
Regularne ćwiczenia na trenażerze piersi pomaga utrwaleniu właściwej techniki samobadania i zwiększa pewność siebie w wykonywaniu tego ważnego zdrowotnego nawyku.
Trenażery piersi wykorzystywane są powszechnie w edukacji zdrowotnej, szkoleniach dla personelu medycznego oraz kampaniach edukacyjnych, aby promować świadomość w zakresie samobadania i wczesnego wykrywania zmian w piersiach.

Nasz trenażer

To innowacyjne narzędzie zostało zaprojektowane w technologii 3D, wykorzystując potencjał inżynierii odwrotnej. Komplet wykonany jest z najwyższej jakości atestowanego materiału medycznego. Model oferuje realistyczną teksturę i dotyk, zapewniając komfortowe wrażenia podczas sesji edukacyjnych. Trenażer charakteryzuje się anatomicznymi szczegółami zapewniając kompleksową symulację w celu skutecznej nauki samobadania. Miękki i elastyczny materiał naśladuje naturalną budowę tkanki piersi, umożliwiając użytkownikom właściwe manewrowanie, kluczowe dla wczesnego wykrywania raka piersi.  Zaprojektowany do użytku edukacyjnego, umożliwia kobietom poszerzenie świadomości i wiedzy w celu skutecznego, regularnego wykonywania samobadań, promując proaktywne nawyki dotyczące zdrowia piersi. Dzięki przyjaznej dla użytkownika, trwałej konstrukcji trenażer piersi stanowi niezawodne rozwiązanie promujące inicjatywy profilaktyczne dotyczące zdrowia piersi i zwiększające skuteczność badania piersi.

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl