ISO 9001:2015

Konieczność spełnienia oczekiwanych potrzeb naszych Klientów, zadeklarowanych w Polityce Jakości przez Centrum Modelowania Przestrzennego, stało się elementem nieodzownym na płaszczyźnie konkurencyjności rynku usług szkoleniowych oraz w doradztwie wyposażania nowoczesnych pracowni 3D . Jednym ze sposobów potwierdzenia, że organizacja spełnia wysokie wymagania jakościowe, jest posiadanie certyfikatu spełnienia wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015. Certyfikat potwierdza prawidłowość działania organizacji w zakresie standardów międzynarodowych, a co bardziej istotne, potwierdza praktyczne wdrożenie zasad związanych z kulturą zarządzania w organizacji. Norma ta ma na celu zapewnienie stabilności i powtarzalności przebiegu procesów prowadzonych w organizacji. Jej uniwersalność polega na tym, że zapisane zasady postępowania, odpowiednie będą dla organizacji oferującej usługi jak i organizacji, której głównym procesem jest proces edukacyjny.

Od 2019 roku Centrum Modelowania Przestrzennego posiada wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, który zapewnia utrzymanie i wysoki poziom oferowanych usług. W maju 2019 roku po audycie certyfikującym wykonanym przez międzynarodową firmę certyfikującą LL-C z Pragi potwierdzono, że System Zarządzania Jakością w firmie Centrum Modelowania Przestrzennego jest dobrze utrzymywany, doskonalony oraz w spełniania wszystkie wymagania normy ISO 9001:2015.

Norma ta stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia a następnie certyfikacji opracowanego zgodnie z jej wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością. Norma ISO 9001:2015 zawiera wymagania mające na celu wykazanie, że organizacja jest zdolna do ciągłego dostarczania wyrobów i usług spełniających wymagania klientów.

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl