Instytut Badań Edukacyjnych

Centrum Modelowania Przestrzennego jako wiodąca Instytucja Certyfikująca w obszarze kwalifikacji z zakresu kompetencji cyfrowych, współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych od 2019r na rzecz propagowania uczenia się przez całe życie oraz tworzenia opisu kwalifikacji rynkowych będących częścią realizacji koncepcjii Przemysłu 4.0 w tematyce modelowania, skanowania oraz druku 3D.

Czym jest IBE?

Instytut Badań Edukacyjnych jest instytutem badawczym prowadzącym interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowuje raporty, sporządza ekspertyzy oraz pełni funkcje doradcze. Wspiera szeroko rozumianą politykę i praktykę edukacyjną.

Wsparcie ze strony IBE

Od pięciu lat Centrum Modelowania Przestrzennego otrzymuje wsparcie ze strony Instytutu Badań Edukacyjnych w zakresie opisu kwalifikacji rynkowych. W 2019 roku mieliśmy zaszczyt wspólnie z regionalnymi przedstawicielami IBE współorganizować seminarium dotyczące Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz zastosowania nowoczesnych technologii (Druk3D) w edukacji i przemyśle.

Odznaki + kwalifikacje rynkowe

Druk 3D

Tworzenie witryn internetowych

Projektowanie grafiki komputerowej

Pliki do pobrania

Aktualności

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl