CMP z Odznaką +

Centrum Modelowania Przestrzennego jako jedna z pierwszych Instytucji Certyfikujących w naszym Kraju wydaje Odznakę + dla uczestników kursów, szkoleń i walidacji. Współpracownicy otrzymują mikropoświadczenia w celu udokumentowania współpracy z naszą instytucją, a tym samym w prosty i przejrzysty sposób potwierdzają odpowiedni poziom kompetencji i doświadczenia.

Centrum Modelowania Przestrzennego aktualne odznaki

Egzaminator CMP

Wykładowca CMP

Podstawy druku 3D

Centrum Modelowania Przestrzennego odznaki dla kwalifikacji rynkowych

Druk 3D

Tworzenie witryn internetowych

Projektowanie grafiki komputerowej

Czym jest system Odznaka+?

System Odznaka+ jest aplikacją funkcjonującą w przeglądarce internetowej, umożliwiającą wydawanie, etapowe gromadzenie, przechowywanie i udostępnianie cyfrowych poświadczeń w formie standardu Open Badges oraz cyfrowo zabezpieczonych certyfikatów pdf. System umożliwia cyfrowe poświadczanie kwalifikacji, pojedynczych efektów uczenia się i ich zestawów, uczestnictwa w jakimś wydarzeniu oraz uzyskania innych osiągnięć, dla których możliwe jest określenie konkretnych kryteriów przyznania i dostarczenie dowodów na ich spełnienie. System jest dostępny poprzez stronę internetową (dla wszystkich użytkowników), a także w postaci aplikacji mobilnej dla użytkowników indywidualnych.

Mikropoświadczenia w cyfrowej formie

Open Badges to innowacyjny, międzynarodowy standard cyfrowego poświadczania w zakresie zweryfikowanych osiągnieć, umiejętności czy kompetencji. Wykorzystuje atrakcyjną formę cyfrowych odznak z zakodowanymi i zabezpieczonymi informacjami, niezbędnymi do identyfikacji tego, za co otrzymano daną odznakę, kto ją otrzymał i przez kogo została wydana. Wszystkie te informacje są “odciskiem palca” na rynku pracy.

Cyfrowe mikropoświadczenia szansą na lepszą przyszłość

Świat wokół nas ulega przeobrażeniom, które już od jakiegoś czasu określa się mianem czwartej rewolucji przemysłowej. Te zmiany dotykają wszystkich – małych dzieci, uczniów i studentów, osób aktywnych zawodowo, emerytów. Nowe technologie stają się wszechobecne, więc umiejętność wykorzystywania ich w różnych dziedzinach życia staje się warunkiem odnalezienia się w nowej rzeczywistości.

Czwarta rewolucja przemysłowa

Wiele mówi się o tym, że rodzące się obecnie dzieci będą żyły w zupełnie innym świecie niż ich dziadkowie, a nawet rodzice. W tej  narracji tkwi przekonanie, że starszych pokoleń ta zmiana nie dotyczy. Jednak tak nie jest. Czwarta rewolucja przemysłowa, która dokonuje się na naszych oczach, sprawia, że niemal każdy aspekt naszego życia jest już w jakimś stopniu przesiąknięty nowymi technologiami i korzystamy z nich, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. W obliczu gwałtownych przemian cywilizacyjno-gospodarczych, które wiążą się między innymi ze starzeniem się społeczeństw, wszechobecnością nowoczesnych technologii oraz pojawieniem się nowych wymagań na rynku pracy, wszyscy stajemy się uczestnikami dokonującej się rewolucji.

Odznaka+ czyli mikropoświadczenia w formie cyfrowej

Uczenie się przez całe życie i nowe technologie

Jak odebrać odznakę?

Przykładowa procedura uzyskania odznaki

1

Rejestracja na kurs, szkolenie lub walidację

Zarejestrowanie się i rozpoczęcie procesu edukacyjnego lub walidacji. Pamiętaj należy zawsze podać adres e-mail !!!

2

Egzamin

Aby otrzymać mikropoświadczenie należy uzyskać pozytywny wynik z odbytego szkolenia, kursu lub walidacji.

3

Zgłoszenie o wydanie mikropoświadczenia.

Każdy z uczestników naszych szkoleń, kursów lub walidacji ma prawo do uzyskania mikropoświadczenia.

4

Wystawienie odznaki.

Centrum Modelowania Przestrzennego wystawia adekwatną odznakę w systemie Odznaka + prowadzonym przez Instytut Badań Edukacyjnych. Odznaka wysyłana jest na podany wcześniej adres e-mail.

5

Potwierdzenie przyjęcia odznaki.

Każdy otrzymujący odznakę musi przyjąć ją rejestrując się na stronie IBE  zgodnie z instrukcją Filmik instruktażowy.

Pliki do pobrania

Aktualności

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl