Uczymy młode pokolenie jak kreować przyszłość w 3D.

„Powiedz mi, a zapomnę.
Naucz mnie, a może zapamiętam.
Zaangażuj mnie, a się nauczę.”

Benjamin franklin

Doświadczenie jest ważne

Lata doświadczeń i nieustanny rozwój naszego zespołu zaowocowały uzyskaniem szeregu uprawnień i certyfikatów. Dzięki nim nie tylko możemy edukować na najwyższym poziomie, ale także nadawać wartościowe na rynku pracy uprawnienia naszym kursantom.

Zaprojektuj swoją przyszłość w 3D

Od lat fascynuje nas technologia 3D i jej niesamowity rozwój. Za ambitny cel postawiliśmy sobie zaprezentowanie możliwości, jakie daje technologia przyrostowa jak największej grupie osób.

Nieustannie kształcimy zarówno dzieci, młodzież i dorosłych – dopasowujemy nasze kursy do poziomu wiedzy uczestników, a model kształcenia opracowujemy adekwatny dla konkretnych grup i ich potrzeb.

Komu pokazujemy rzeczywistość 3D?

Z ogromną przyjemnością do świata 3D zapraszamy dzieci. Ta fascynująca rzeczywistość pozwala na wykorzystanie nieograniczonej wyobraźni najmłodszych i zrealizowanie ich niewiarygodnych, innowacyjnych pomysłów.

3D to także niebywała szansa dla młodych ludzi. Z przyjemnością obserwujemy naszych nastoletnich kursantów, którzy u progu dorosłości, decydują się na kontynuowanie swojej nauki w zakresie 3D i pragną budować przyszłą karierę zawodową w oparciu o technologię przyrostową.

Organizujemy szkolenia i przygotowujemy do egzaminów certyfikujących dla ambitnych osób, które chcą podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy. Nasze kursy 3D umożliwiają także podniesienie kwalifikacji wielu doświadczonych specjalistów m.in. Nauczycieli, inżynierów, a nawet medyków.

„Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe”

 

Arthur C. Clarke

 

laboratoria przyszłości
Każdy wybitny naukowiec, kiedyś był młodym marzycielem

Wiedza
z certyfikatem

Jako profesjonalna Instytucja Certyfikująca specjalizujemy się w kształceniu oraz walidowaniu specjalistów w środowisku 3D: druk 3D, skan 3D, modelowanie 3D, VR, etc.

Nauka z nami to nie tylko zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia, ale także przygotowane do egzaminów umożliwiających podniesienie kwalifikacji z certyfikatem potwierdzającym zdobycie kompetencji przez Ministerstwo Właściwe np.: MEN, Ministerstwo Cyfryzacji, etc.

Jeśli jesteś nowicjuszem i nie masz żadnego doświadczenia w druku 3D, możesz czuć się onieśmielony pomysłem tworzenia własnych obiektów drukowanych w 3D.

Nawet jeśli masz pewne doświadczenie z oprogramowaniem do modelowania 3D i drukiem 3D, nadal może być trudno dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać możliwości tej technologii.

Skorzystaj z naszych wskazówek i zostań certyfikowanym specjalistą w dziedzinie druku 3D.

-Jestem przekonany, że szkoła z pracownią 3D, stanie się wspaniałym miejscem do rozwijania wielu talentów, nie tylko związanych z nowoczesnymi technologiami, ale również w tradycyjnych zawodach, stosując najnowocześniejsze urządzenia i technologie.

Tomasz Wroblewski, CMP

Przyszłość będzie drukowana w 3D

Artur Ślązak, Centrum Modelowania Przestrzennego

Dlaczego warto?

Każdy z naszych kursantów, bez względu na wiek, wykształcenie i doświadczenie ma swoje unikalne powody, aby szkolić się w zakresie technologii przyrostowej.
Powodów jest wiele, każdy powód jest dobry :)

ukierunkowanie zainteresowań uczniów na przyszłościową wiedzę

rozwój wyobraźni i otwarcie na nowe możliwości

rozwój kompetencji dzieci i młodzieży

rozwijające hobby lub sposób na życie

rozwój kompetencji, udokumentowane umiejętności, certyfikaty

nowe możliwości zaistnienia na rynku pracy

rozwijające hobby lub sposób na życie

możliwość zdobycia nowego, przyszłościowego zawodu

druk 3D to rozwiązanie wielu problemów np. braku części itp.

wzrost konkurencyjności firmy

nowatorskie rozwiązania

całościowe wsparcie: szkolenia zespołu, wyposażenia warsztatu, wsparcie posprzedażowe

Gotowy na kurs?

Kliknij poniżej i zobacz aktualne kursy i szkolenia

kursy i szkolenia