Nasza misja

Szerokie promowanie wiedzy i świadomości zdrowotnej poprzez wykorzystanie technologii druku 3D i wirtualnej rzeczywistości.

Wizja

Dążymy do poprawy zdrowia i jakości życia jak największej liczby osób poprzez promowanie wiedzy i świadomości zdrowotnej korzystając z innowacyjnych metod edukacyjnych.

Wykorzystując technologię druku 3D i wirtualnej rzeczywistości opracowujemy materiały edukacyjne oraz warsztaty, które uczą tematów związanych ze zdrowiem za pomocą modeli i materiałów wizualnych 3D.

Nasz cel edukacyjny

Wierzymy, że przyszłość świata zależy od mądrej edukacji. Dlatego wspieramy szkoły w zmianie, pomagając im stać się innowacyjnymi, otwartymi środowiskami, zaangażowanymi w rozwiązywanie problemów społecznych. Nasze szkolenia pomagają młodym ludziom stać się świadomymi i aktywnymi obywatelami, rozwijają w nich poczucie sprawczości i odpowiedzialności za siebie oraz za innych. Organizujemy kursy, przygotowujemy gotowe scenariusze lekcji, materiały edukacyjne, publikacje i poradniki. Wspieramy nauczycieli w rozwoju zawodowym, rozwijając i wprowadzając innowacyjne metody pracy,  oparte na doświadczeniach biznesu i dobrych praktykach, sprawdzonych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wierzymy, że wiedza i nawyki zdobyte na wczesnym etapie życia przyniosą rezultaty w przyszłości. Pozwolą na ukształtowanie właściwych wzorców zachowań prozdrowotnych, a w konsekwencji przełożą się na lepszy stan zdrowia społeczeństwa.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji i różnych doświadczeń , którzy tworzą nowoczesne szkolenia poprzez wykorzystanie technologii druku 3D, aby uświadamiać młodych ludzi na istotne tematy związane z ich zdrowiem. Poprzez innowacyjne podejście do edukacji, integrujemy elementy wirtualnej rzeczywistości, modelowania 3D oraz interaktywnych narzędzi edukacyjnych, aby stworzyć angażujące, interaktywne i zmysłowe doświadczenia nauki. Nasze szkolenia łączą naukę z praktyką, umożliwiając uczestnikom eksplorowanie złożonych koncepcji i procesów w sposób, który pobudza ich ciekawość i kreatywność. Dzięki temu młodzi ludzie mogą rozwijać swoją pasję do nauki, lepiej zrozumieć abstrakcyjne zagadnienia, rozwijać umiejętności praktyczne oraz budować świadomość na temat istotnych kwestii zdrowotnych, społecznych, naukowych i technologicznych, a tym samym przyczynić się do poprawy jakości swojego życia i zdrowia.

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl