Świat Makerbot w edukacji

Dołącz do największej społeczności nauczycieli druku 3D na świecie.

Autor: admin
Data publikacji: 28 lutego 2021

Dołącz do największej społeczności nauczycieli druku 3D na świecie. Opracowane plany lekcji stworzone przez nauczycieli MakerBot SKETCH to ponad 600 certyfikowanych scenariuszy lekcji oraz dostęp do platformy edukacyjnej MakerBot Certification™ zawierającej testy, quizy i interaktywne szkolenia pomagające nauczycielom i ich podopiecznym zdobywać wiedzę o druku 3D. Aplikacja MakerBot Cloud™ ułatwia zarządzanie kolejką wydruków i sterowanie pracą drukarki z dowolnego miejsca dzięki połączeniu w chmurze.

Dlaczego MakerBot?

MakerBot to globalny lider w segmencie drukarek 3D desktop oraz obszarze edukacyjnym.
MakerBot i Stratasys to największa ilość drukarek 3D zainstalowanych na świecie.

Dlaczego Centrum Modelowania Przestrzennego?

Jedyna w Polsce Instytucja Certyfikująca oraz Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w druku 3D z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, wspierana przez światowych liderów produkcji drukarek 3D.

Certyfikacja Makerbot to więcej niż nauka obsługi drukarki. Naucz swoich uczniów konstruktywnego, projektowego myślenia i rozwiązywania realnych problemów za pomocą druku 3D. Uzyskaj dostęp do zestawu interaktywnych treści, projektów, quizów i rozpocznij współpracę z Centrum Modelowania Przestrzennego w tym zakresie już dzisiaj.

Udostępnij NAS!! :)

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl