Kim jesteśmy

🌐 Odkryj Nowe Możliwości Dzięki Centrum Modelowania Przestrzennego (CMP)!

Czy Twoja firma poszukuje środków na rozwój? Centrum Modelowania Przestrzennego (CMP) oferuje unikalne wsparcie, pomagając firmom uzyskać dofinansowanie sięgające nawet 80% i 100%! Współpracujemy z BUR, co umożliwia korzystanie z różnorodnych szkoleń dostępnych w naszej ofercie.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, darmowa baza oferująca usługi szkoleniowe i doradcze z europejskim dofinansowaniem. Dzięki Bazie możesz kontynuować edukację, zdobywać wiedzę, poszerzać kompetencje i kwalifikacje.

Baza Usług Rozwojowych jest największą w kraju platformą szkoleniową, dzięki której z oferty szkoleń i doradztwa skorzystało już ponad 670 tys. osób.

Baza Usług Rozwojowych to także najlepsze miejsce dla firm szkoleniowo-doradczych takich jak CMP, które mogą tu zaprezentować swoją ofertę szerokiej grupie odbiorców i zdobyć nowych klientów.

Dzięki współpracy z CMP możesz skorzystać z dofinansowania na rozwój Twojej firmy aż w 80% i 100%! To doskonała szansa na podniesienie kompetencji zespołu oraz zdobycie nowych umiejętności.

Centrum Modelowania Przestrzennego posiada doświadczenie we współrealizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i budżetu państwa.

Modelowanie, druk i skan 3D to nasza codzienność. Zgłębiamy wiedzę uczestnicząc w wielu wydarzeniach naukowych i warsztatach praktycznych organizowanych przez światowej klasy producentów drukarek i skanerów 3D.

Popularyzacja 3D to nasza misja, chcemy, aby każdy młody człowiek miał możliwość poznania świata 3D. Pokazanie jak największej ilości dzieci i młodzieży, że ich nieograniczona wyobraźnia może być inspiracją do realnych projektów jest tym, co postawiliśmy sobie za ambitny cel.

Lata doświadczeń i nieustanny rozwój naszego zespołu zaowocowały uzyskaniem szeregu uprawnień i certyfikatów z zakresu kształcenia w dziedzinie technologii 3D. Dzięki nim nie tylko możemy edukować na najwyższym poziomie, ale także nadawać wartościowe na rynku pracy uprawnienia naszym kursantom.

Od ponad 6 lat realizujemy pilotażowy program w pełni sfinansowany przez CMP, który dotyczy rozwoju modelowania przestrzennego oraz zastosowania druku 3D w edukacji. Nieodpłatnie wyposażyliśmy pracownię w ZS nr 1 w 10 drukarek 3D w technologii FDM oraz 1 w technologii SLA. Jesteśmy ogromnie dumni, że w wyniku tej współpracy w szkole powstał nowy kierunek nauczania o nazwie „Technik grafiki i poligrafii cyfrowej z innowacją obsługa drukarek 3D”. Największą radość czerpiemy z tego, że uczniowie i nauczyciele odbywają staże w naszej firmie!

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij poniższy przycisk

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl