Autor: cmp3d
Data publikacji: 11 marca 2024
W dzisiejszych czasach druk 3D stał się niezwykle popularny i znalazł zastosowanie w wielu branżach. Od medycyny po przemysł produkcyjny, druk 3D umożliwia tworzenie precyzyjnych i trwałych obiektów w trójwymiarowej przestrzeni. Jednak aby skorzystać w pełni z potencjału tej technologii, niezbędne jest odpowiednie szkolenie i weryfikacja wiedzy i umiejętności zgodnych z efektami uczenia się wymienionymi w opisie kwalifikacji.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie druku 3D,  mamy zaszczyt ogłosić podpisanie umowy współpracy w zakresie szkoleń i walidacji z druku 3D. Dzięki tej umowie, wraz z Uczelnią zamierzamy dostarczyć najwyższej jakości szkolenia i wsparcie techniczne dla Klientów, którzy chcą skorzystać z technologii druku 3D.
Umowa współpracy zakłada, że Politechnika Koszalińska będzie oferować kompleksowe szkolenia z zakresu druku 3D, obejmujące zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne umiejętności. Szkolenia będą prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie druku 3D. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się obsługi przemysłowych drukarek 3D w różnych technologiach: FDM, SLA, DLP, SLS, SLM.
Ponadto, zapewniamy wsparcie techniczne dla Klientów, którzy zdecydują się na wykorzystanie druku 3D w swojej działalności. Będzie to obejmować konsultacje, rozwiązywanie problemów technicznych oraz pomoc w optymalizacji procesów druku 3D. Dzięki temu, Klienci będą mieli pewność, że ich projekty zostaną zrealizowane profesjonalnie i efektywnie.
Podpisanie tej umowy współpracy jest ważnym krokiem dla rozwoju technologii druku 3D. Dzięki współpracy między CMP -Politechniką Koszalińską i naszymi Klientami, druk 3D stanie się bardziej dostępny i efektywny w różnych branżach. Będzie to miało ogromny wpływ na innowację i rozwój nowych produktów w naszym regionie.
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z zakresu druku 3D lub potrzebujesz wsparcia technicznego, zapraszamy do kontaktu z IC Centrum Modelowania Przestrzennego. Z przyjemnością pomożemy Ci poznać możliwości druku 3D i zaimplementować go w Twojej działalności. Druk 3D to przyszłość produkcji, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc.

 

 

 

Udostępnij NAS!! :)

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl