Loading...
LABORATORIA2022-06-08T16:16:22+02:00

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przedstawiam ofertę naszej firmy związaną z projektem Laboratoria Przyszłości. Centrum Modelowania Przestrzennego jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D MakerBot w Polsce. Kompleksowo wyposażamy pracownie szkolne w drukarki 3D, skanery 3D oraz filamenty oferując profesjonalną obsługę i wdrożenie.

laboratoria przyszłości

Naszą misją jest otwieranie drzwi do możliwości, jakie dają nowe technologie. Jesteśmy przekonani, że zarówno nauczyciele, jak i uczniowie będą mogli rozwijać skrzydła dzięki projektowi Laboratoria Przyszłości, który pozwoli im swobodnie poruszać się po świecie technologii 3D.

We współpracy ze szkołami nie ograniczamy się do jednorazowej transakcji. Świadczymy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe. Nasze produkty są modułowe, co daje możliwość stopniowej rozbudowy pracowni.
Jednym z naszych największych atutów jest niepowtarzalny program edukacyjny umożliwiający zdobycie kwalifikacji rynkowej dla uczniów i nauczycieli.
Program nauczania dla nauczycieli zawiera wszystkie niezbędne zagadnienia umożliwiające przystąpienie do egzaminu do tworzonej Kwalifikacji Rynkowej na poziomie PRK-6 (Polskie Ramy Kwalifikacji)
o nazwie „Modelowanie, drukowanie i skanowanie 3D w edukacji” kierowanej do nauczycieli szkół podstawowych, nauczycieli szkół ponadpodstawowych, wykładowców akademickich, szkoleniowców, trenerów, specjalistów wdrażających nowe metody i narzędzia nauczania, a w szczególności technologie i narzędzia cyfrowe.

W/w kwalifikacja pozwala na zdobycie umiejętności prowadzenia zajęć w szkole oraz umiejętności utworzenia strukturalnego (wielopoziomowego, uwzględniającego wiele aspektów) programu nauczania.
Posiadamy także wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane przez Laboratoria Przyszłości.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową oferta naszej firmy.
W przypadku pytań, chętnie służę pomocą tel. +48 535 144 000.

Zapraszam do współpracy!
Z wyrazami szacunku,
Tomasz Wróblewski

Nabór wniosków

Informujemy, że wystartował nabór dla szkół niesamorządowych i ich organów prowadzących do programu Laboratoria Przyszłości, realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech. Celem programu jest zapewnienie szkołom podstawowym wsparcia finansowego (bez konieczności wniesienia wkładu własnego) na zakup nowoczesnego wyposażenia, które umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów.

Termin składania wniosków: do 31 maja 2022 r.

druk 3D

Dla kogo?

Pierwsza odsłona programu dla podstawowych szkół samorządowych spotkała się z bardzo szerokim zainteresowaniem! Zgłoszenie wysłało 99% szkół, z których każda otrzymała 100% wnioskowanej kwoty. Wierzymy, że tym razem zaangażowanie będzie równie wysokie!

Procedura

KROK 1: Szkoła składa wniosek przez www.gov.pl/laboratoria.

Jesteś dyrektorem szkoły?

Złóż wniosek tutaj

 

KROK 2: Wniosek trafia do weryfikacji organu prowadzącego.

KROK 3: Organ prowadzący składa wniosek o udzielenie wsparcia przez www.gov.pllaboratoria.

Jesteś organem prowadzącym?

Złóż wniosek tutaj

 

KROK 4: Wniosek trafia do oceny wojewody/właściwego ministra.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w programie Laboratoria Przyszłości.

Zobacz naszą ofertę dla LP

kliknij poniższy przycisk i przejdź do sklepu

Sklep
Przejdź do góry