Kim jesteśmy

Marzycielami, którzy realizują swoje pasje. Profesjonalistami, którzy wiedzą, że tylko najlepszej jakości edukacja wyposaża kursantów w niezbędne narzędzia i inspiruje do dalszego, samodzielnego z nich korzystania

Liczy Się Kadra

Wysoka jakość usług Centrum Modelowania Przestrzennego nie byłaby możliwa, gdyby nie odpowiedni ludzie. Kluczem do sukcesu jest nasza ścisła współpraca z grupą 6 wykładowców, trenerów – praktyków zawodu z dziedziny modelowania CAD/CAM, technologii przyrostowej i inżynierii odwrotnej, doradców zawodowych oraz pracowników naukowych w zależności od potrzeb w celu realizacji procesu dydaktycznego. Dzięki nim każde szkolenie to nie tylko dawka rzetelnej, merytorycznej i praktycznej wiedzy, ale także wyjątkowe przeżycie przenoszące kursantów do trójwymiarowego świata.

Centrum Modelowania Przestrzennego posiada kilkuletnie doświadczenie we współrealizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i budżetu państwa.

Modelowanie, druk i skan 3D to nasza codzienność. Zgłębiamy wiedzę uczestnicząc w wielu wydarzeniach naukowych i warsztatach praktycznych organizowanych przez światowej klasy producentów drukarek i skanerów 3D.

Popularyzacja 3D to nasza misja, chcemy, aby każdy młody człowiek miał możliwość poznania świata 3D. Pokazanie jak największej ilości dzieci i młodzieży, że ich nieograniczona wyobraźnia może być inspiracją do realnych projektów jest tym, co postawiliśmy sobie za ambitny cel.

Prowadzimy swoją działalność w budynku szkoły publicznej w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie, gdzie od 5 lat realizujemy pilotażowy program w pełni sfinansowany przez CMP, który dotyczy rozwoju modelowania przestrzennego oraz zastosowania druku 3D w edukacji. Nieodpłatnie wyposażyliśmy pracownię w ZS nr 1 w 10 drukarek 3D w technologii FDM oraz 1 w technologii SLA. Jesteśmy ogromnie dumni, że w wyniku tej współpracy w szkole powstał nowy kierunek nauczania               o nazwie „Technik grafiki i poligrafii cyfrowej z innowacją obsługa drukarek 3D”. Największą radość czerpiemy z tego, że uczniowie i nauczyciele odbywają staże        w naszej firmie!

Lata doświadczeń i nieustanny rozwój naszego zespołu zaowocowały uzyskaniem szeregu uprawnień i certyfikatów z zakresu kształcenia w dziedzinie technologii 3D. Dzięki nim nie tylko możemy edukować na najwyższym poziomie, ale także nadawać wartościowe na rynku pracy uprawnienia naszym kursantom.

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij poniższy przycisk

Zaufaj nam!!!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zadzwoń do nas +48 535 144 000
Napisz do nas kontakt@cmp3d.pl